کمک به کودکان سرطانی

اهدای عضو

دانلود مرورگر موزیلا فایر فاکس دانلود اینترنت دانلود منیجر  دانلود کم پلیر دانلود ادوب فلش پلیر  دانلود ادوب ریدر دانلود وینررنام :

ایمیل :تعداد :1153 نفر تا 1 دی 96
هر ماه فقط یک خبرنامه به ایمیل شما ارسال میشود

Google

در این سایت
در كل اینترنت

بازدیدهای امروز: 1
بازدیدهای دیروز: 1
كل بازدیدها: 1
بازدید این ماه : 1
بازدید ماه قبل :1
كل مطالب: 1
آخرین بازدید :
تاریخ تأسیس : بهمن 1388
هماهنگ شده با مرورگر فایرفاکس

تماس با ما درباره ما صفحه نخست


 چرا دختر محجبه (ارمیا) برنده آكادمی گوگوش شد؟ +تصاویر 

امسال در میان شرکت کنندگان این شو حضور یک دختر با حجاب تقریبا اسلامی تعجب همگان را برانگیخت و از ابتدا معلوم بود که حضور این دختر با ظاهر اسلامی اتفاقی نیست.

اما با انتخاب ارمیا، شرکت کننده محجبه بعنوان برنده این برنامه همه شک ها را به یقین تبدیل کرد که دلیل حضور و انتخاب وی تنها برای زیبا نشان دادن اسلام آمریکایی بود.

اما متاسفانه مسئله اساسی استقبال و جذب مردم به تماشای این برنامه و این شبکه است . و باید مسئولان فرهنگی کشور به این سوالات جواب دهند که

مشکل از کجاست؟

آیا شبکه های تلویزیونی ایران به اندازه تنها یک شبکه "من و تو" جذاب است؟

آیا ما قادر به تولید محتوای جذاب که متناسب با شرع و مقدسات اسلامی باشد , نیستیم؟

آیا به جای راه اندازی سالانه چند شبکه که کاری جز پخش سریال های تکراری و آب دوغی بهتر نیست فقط به محتوا و جذاب کردن برنامه های چند شبکه بپردازیم

البته در اینجا متذکر میشوم که قصد کوچک و بی بهره نشان دادن تلاش های مسئولان فرهنگی و رسانه کشور در سال های اخیر را ندارم ولی اعتقاد به این دارم که این عرصه جای کار بیشتری دارد و درکل انتقاد بجا و دلسوزانه همیشه سازنده است زیرا خود من به عنوان کسی کلیه قسمت های این آکادمی و بعضی از برنامه های دیگر شبکه "من و تو"و سایر مسابقات و مستندهای این شبکه را مشاهده و رصد میکنم متوجه اختلاف جذابیت این شبکه با کل شبکه های داخلی و استانی میشوم و بازتاب آن در جامعه به وضوح نمایان است


+ با برنده آکادمی موسیقی شبکه من و تو بیشتر آشنا شوید!

+ چرا دختر محجبه برنده آكادمی گوگوش شد؟ +تصاویر

+ الگوهای زندگی شبکه من و تو برای جوانان ایرانی! +فیلم

+ آکادمی گوگوش از جان ایرانی ها چه می خواهد! +تصاویر


شما هم من را در نظراتتون  شریک فرماییددر ادامه مطلب ....
با برنده آکادمی موسیقی شبکه من و تو بیشتر آشنا شوید!


روز گذشته یکی از کاربران فیس بوک اطلاعات جالبی را در خصوص برنده اول آکادمی گوگوش منتشر کرد.

 

مدتی است که شبکه « من و تو » اقدام به برگزاری برنامه ای تحت عنوان « آکادمی گوگوش » کرده و در آن افراد مختلف مسابقه خوانندگی برگزار می کنند.

 

یکی از چهره هایی که در این مسابقات با حجاب به ظاهر اسلامی حضور پیدا کرده و تبدیل به یکی از چهره های شناخته شده این برنامه گردیده زنی به اسم « ارمیا » است.

 

 

تا اینجای کار مشکل خاصی نیست حضور شخصی که ظاهرا به حجاب اسلامی مقید است در چنین مراسمی تعجب برانگیزه .

 

 این شک(سایت رویداد) وقتی بیشتر می شود که صحبت از روابط پشت پرده این شبکه با گروهک منافقین به میان بیاید و شباهت جالب چهره و ظاهر این خواننده با سرکرده گروهک تروریستی مذکور یعنی مریم رجوی ملعون !


 

اما بررسی هایی که درباره گذشته این زن صورت گرفته نشان داده در واقع این فرد یکی از اعضای سازمان منافقین به اسم «اُرینب مشایخی» است که از طرف سازمان و با هماهنگی با مسئولان شبکه من و تو مامور شده تا وجهه سازمان مجاهدین رو بهبود ببخشد.

 

زنی جوان با پوستی سفید و چشمانی روشن، باصدایی خوش، که طرفدار دین اسلام است ولی به افراد اجازه می دهد هر برداشتی که می خواهند از دین اسلام داشته باشند.

 

اورینب مشایخی یا ارمیا در آلمان توسط 3 خانواده طرفدار مجاهدین حمایت مالی می شود. پس از معرفی وی به شبکه من و تو1 مقدمات حضور وی برای شرکت در این شوی تلویزیونی انجام می شود.

 

وی پس از گذراندن دوره های آواز و شناخت دستگاه های موسیقی وارد آکادمی گوگوش شد. همسر ارمیا (که در واقع همسر دومش محسوب می شود) با نام میشائیل هانس از مسیحیان جذب شده توسط این سازمان است که همکاری با این سازمان را پذیرفته است.

 

لازم به ذکر است این شخص به گونه ای انتخاب شده است که از هر نظر در فضای مجازی بدون سابقه قبلی است.

 

شخصی که حتی یک ایمیل و پروفایل در هیچ سایتی ندارد. این در حالی است که بقیه هنرجویان حاضر در آکادمی، حضور فعالی در اینترنت دارند.

(البته وبلاگ سرباز آخر در مورد عضویت ارمیا در گروهک منافقین ,این خبر را رد یا تایید نمی کند و منبع این ادعا سایت رویداد است)


-------------------------------------------------------------------------------------------------

چرا دختر محجبه برنده آكادمی گوگوش شد؟ + تصاویر

آکادمی موسیقی گوگوش که با کمک شبکه بهائی من و تو کاملا با برنامه و هدف دار سعی در ترویج فرهنگ های مخرب و بیگانه دارد امسال هم بدون حاشیه نبود.

امسال در میان شرکت کنندگان این شوی مبتذل حضور یک دختر مبتذل تعجب همگان را برانگیخت و از ابتدا معلوم بود که حضور این دختر با ظاهر اسلامی اتفاقی نیست.

 

اما با انتخاب ارمیا، شرکت کننده محجبه بعنوان برنده این برنامه همه شک ها را به یقین تبدیل کرد که دلیل حضور و انتخاب وی تنها برای زیبا نشان دادن اسلام آمریکایی بود.

 

  چرا دختر محجبه برنده آكادمی گوگوش شد؟ +تصاویر

 

در پایان برنامه فائقه آتشین"گوگوش" که مربی اصلی این برنامه است در جملاتی کاملا مفهومی گفت: ارمیا نشان داد که این محیط می تواند محیطی برای همه باشد و تفاوتی برای شرکت کنندگان نیست.

 

اما صحبت های ارمیا در صفحه فیسبوک هم جالب توجه است.

 

یکی از شرکت کنندگان دیگر هم درباره این برنامه گفت : "قبل از این درباره آکادمی بد فکر می کردم ولی آلان فهمیدم جامعه ما نیاز به تحول دارد و این آکادمی بسیار می تواند موثر باشد."

 

 یقینا اگر صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران با همفکری بزرگان هنر و فرهنگ در ساخت و تولید برنامه های جذاب بهتر عمل می کرد امروز نگاه خانواده ها و جوانان بسوی این برنامه های مبتذل و هدفدار که سعی در فروپاشی اخلاق در جامعه دارند، معطوف نمی شد.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


الگوهای زندگی شبکه من و تو برای جوانان ایرانی! +فیلم
شبکه من وتو در یکی از برنامه های خود اقرار کرد که پخش برنامه مستند از زندگی بازیگران زن خارجی، تنها به دلیل الگو شدن این افراد برای جوانان ایرانی  است.برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

تهیه کننده یکی از برنامه های به ظاهر اجتماعی شبکه من وتو در این باره گفت: راجع به  خانم های هنرپیشه ای که در این برنامه ها از آنها صحبت می شود باید بگویم که این خانم ها زندگی موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته اند و می توانند سرلوحه خوبی  برای خیلی از دوستان و یا خودمان  باشد که در سنین جوانی قرار داریم.

ما در سنی هستیم که باید تلاش کنیم برای ساختن آینده خود ودر این مستند ها نیز آنها را نشان می دهد که حتی برخی از آنان از هیچ شروع کرده اند و هم اینک از جایگاه بالایی در جامعه برخوردارند .

پخش برنامه های مستند از زندگی فاسد بازیگران زن خارجی تنها الگویی بسیار سازنده برای به انحراف کشاندن جوانان ایرانی است و طبق اقرار عوامل شبکه تنها هدف از پخش این مستندات، الگو سازی و ترویج فرهنگ منحط غربی برای جوانان این مرزوبوم است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------آکادمی گوگوش از جان ایرانی ها چه می خواهد! +تصاویر


استفاده از شبکه های ماهواره ای از موثرترین راههای تقابل فرهنگ غرب با فرهنگ اسلامی – ایرانی است و آنها به فراخور فعالیت هایشان بخشی از مردم را با خود همراه کرده اند.

 

یکی از این شبکه ها، تلویزیون "من وتو" است که برای تغییر سبک زندگی مردم کشورمان و تبدیل آن به زندگی سکولار غربی تلاش فراوانی به خرج می دهد.

 

از رصد کامل برنامه های این شبکه انگلیسی که متاسفانه سیاهی لشکری آن را افرادی بیگانه پرست به عهده دارند، به راحتی می توان پاسخ این سوال را پیدا کرد که چرا باید به این گزاره باور داشته باشیم: "شبکه من و تو به تنهایی نقش بزرگی در تغییر سبک زندگی ایرانی ها در این سالها داشته است."

 

برای مثال به برنامه آکادمی موسیقی گوگوش توجه نمایید.

 

برنامه آکادمی موسیقی گوگوش علاوه بر مطرح کردن و جلب نظر بینندگان از سوی خواننده بدنام خاندان پهلوی، اهدافی را دنبال می کند که این اهداف صرفا نمی تواند به دنبال مطرح کردن دوباره گوگوش باشد.

 

آکادمی موسیقی گوگوش با تمام زرق و برقی که دارد برنامه ی از پیش تهیه شده ای است که بینندگان را با یک نگاه جدید آشنا می کند و آنها را در واقع به سفری از سبک زندگی اسلامی – ایرانی به سبک زندگی غربی می برد و شما را در بین یک دوراهی رها می سازد که در نهایت بیننده باید یکی از آنها را انتخاب کند.

 

 گرچه کسانی که در آن حضور می یابند از قماش همان سیاهی لشکرانی هستند که غالبا در غرب رشد داشته و به سبک زندگی آنها خو کرده اند اما هدف عوامل شبکه من و تو از  نمایش این افراد ترویج سبک زندگی ای است که بیش از همه انگلیسی ها در گسترش آن نقش دارند، این همان زندگی سکولاری است.

 

این نگاه خاص به زندگی، از نوع شرکت کنندگان تا شیوه چینش تماشاگران را در بر می گیرد که البته این کارها قبل از شروع برنامه آکادمی و حضور مطربان بر روی صحنه آغاز می شود .

 

در این برنامه آواز خوان ها در کلاس های مختلف شرکت می کنند و در کنار آموزش خوانندگی، سبک پوشش و آرایش فرموله آکادمی را هم به نمایش می گذارند، برای آنها در مقابل دوربین کلاس های مختلف ورزش و رقص می گذارند. شیوه آماده کردن رقابت دهندگان برای آمدن جلوی دوربین و ضبط کلیپ تصویری و خواندن جلوی تماشاگران انبوه هم از این قاعده مستثنی نیست.

 

 متخصصان پوشش و لباس به محل برگزاری مسابقات می آیند و تا نوع انتخاب لباس رقابت کنندگان دخالت می کنند و این دخالت به گونه ای به جزئی ترین شیوه های آرایش سر و صورت نیز کشیده می شود. 

 

اینها همان دستورالعملی است که صادر می شود، نه فقط برای رقابت کنندگان در آکادمی گوگوش بلکه برای همه آدم های پای تلویزیون؛ همه ایرانی ها. 


این مطلب را به اشتراک بگذارید :عنایت حضرت زهرا(س)به جوان گناهکار از استاد دانشمند+
نماهنگ بسیار زیبای بهارم از حامد زمانی+
نظرجالب لعیا زنگنه در مورد حضرت زهرا (س)+
نماهنگ بسیار زیبای حضرت مهتاب از حامد زمانی+
دانلود کتاب الکترونیکی و صوتی رمان " شازده کوچولو " اثر آنتوان دوسنت اگزوپری+
دکتر حسن عباسی - افشاگری طوفانی از پشت پرده اغتشاشات دی ماه 96+
دکتر حسن عباسی - سامسونگ غلط می کند+
افشاگری استاد رائفی‌پور درباره پشت‌ پرده فرقه صوفیه گنابادی+
دانلود کتاب الکترونیکی داستانهای مثنوی نوشته محمد محمدی اشتهاردی+
موزیک ویدیو " ایرانِ جان " با صدای حامدهمایون ، رضاصادقی ، حجت اشرف زاده و مهدی یغمایی+
مستند ارثیه پدری - روایتی متفاوت از زندگی محمدرضا شاه پهلوی+
مجموعه بدون توقف - گفتگوی جنجالی جوانان رسانه‌ای با استاد حسن رحیم‌ پور ازغدی+
پاسخ به شبهه - علی (ع) شیر خدا چرا ایستاد و همسرش را کتک زدند؟+
چه كسی زنان را سیگاری كرد؟+
دانلود مستند میراث آلبرتا 3 نسخه کامل و رایگان+
دانلود کتاب الکترونیکی و صوتی رمان " قلعه حیوانات " اثر جرج اورول+
مدح آمدم ای شاه پناهم بده از استاد علی محمد کریمخانی+
دکلمه صوتی بسیار زیبا از شعر گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود از قیصر امین پور+
مداحی منم باید برم با صدای سید رضا نریمانی با کیفیت بالا در حضور رهبری+
نماهنگ منم باید برم از سید رضا نریمانى و میلاد هارونى+

امروز :
----------------------

تعداد اعضای :769 نفر تا 1 دی 96

برای ثبت نام :
نام و نام خانوادگی (یا مستعار) خود را به این شماره پیامک فرمایید

جهت اطمینان :
1- شماره شما عزیزان کاملا محفوظ است
2-سایت و سامانه پیامکی من کاملا قانونی میباشد
3- به هیچ نحو پیامک تبلیغاتی ارسال نمیشود
4- ماهانه حداکثر 2 پیام مناسبتی و یا مذهبی به صورت کاملا رایگان ارسال میشود
5- هر زمان که شما مایل به دریافت پیام نبودید , به بنده اطلاع دهید , تا شماره شما حذف شود

افتخارات وبلاگ

سیاسی
رسانه و فرهنگی
مذهبی
مستند و فیلم
نماهنگ و موسیقی
شهدا و دفاع مقدس
ولایت فقیه
بیداری اسلامی
حجاب و عفاف
کتاب
عکس و پوستر
طب اسلامی و سلامت
جالب و خواندنی
دکتر حسن عباسی
استاد رائفی پور
دکتر حسن رحیم پور ازغدی
استاد پناهیان
امام خامنه ای
امام خمینی
حجت الاسلام قرائتی
استاد حسن ضیائی
افراد متفرقه
اوقات شرعی شهر اراک
اوقات شرعی شهر اردبیل
اوقات شرعی شهر ارومیه
اوقات شرعی شهر اصفهان
اوقات شرعی شهر اهواز
اوقات شرعی شهر ایلام
اوقات شرعی شهر بجنورد
اوقات شرعی شهر بوشهر
اوقات شرعی شهر بندرعباس
اوقات شرعی شهر بیرجند
اوقات شرعی شهر تبریز
اوقات شرعی شهر تهران
اوقات شرعی شهر خرم آباد
اوقات شرعی شهر رشت
اوقات شرعی شهر زاهدان
اوقات شرعی شهر زنجان
اوقات شرعی شهر ساری
اوقات شرعی شهر سمنان
اوقات شرعی شهر سنندج
اوقات شرعی شهر شهرکرد
اوقات شرعی شهر شیراز
اوقات شرعی شهر قزوین
اوقات شرعی شهر قم
اوقات شرعی شهر کرج
اوقات شرعی شهر کرمان
اوقات شرعی شهر کرمانشاه
اوقات شرعی شهر گرگان
اوقات شرعی شهر مشهد
اوقات شرعی شهر همدان
اوقات شرعی شهر یاسوج
اوقات شرعی شهر یزد
استان آذربایجان شرقی
استان آذربایجان غربی
استان اردبیل
استان اصفهان
استان البرز
استان ایلام
استان بوشهر
استان تهران
استان چهارمحال و بختیاری
استان خراسان جنوبی
استان خراسان رضوی
استان خراسان شمالی
استان خوزستان
استان زنجان
استان سیستان و بلوچستان
استان سمنان
استان فارس
استان قم
استان قزوین
استان کردستان
استان کرمان
استان کرمانشاه
استان کهکیلویه و بویراحمد
استان گلستان
استان گیلان
استان لرستان
استان مازندران
استان مرکزی
استان هرمزگان
استان همدان
استان یزد
قبله یاب آنلاین
نقشه سایت


designer: ho590 from Iran - Mashhad city
Copyright © 2009-2018 All rights reserved © Power By: www.sarbazeakhar.ir