کمک به کودکان سرطانی

اهدای عضو

دانلود مرورگر موزیلا فایر فاکس دانلود اینترنت دانلود منیجر  دانلود کم پلیر دانلود ادوب فلش پلیر  دانلود ادوب ریدر دانلود وینررنام :

ایمیل :تعداد :1153 نفر تا 1 دی 96
هر ماه فقط یک خبرنامه به ایمیل شما ارسال میشود

Google

در این سایت
در كل اینترنت

بازدیدهای امروز: 1
بازدیدهای دیروز: 1
كل بازدیدها: 1
بازدید این ماه : 1
بازدید ماه قبل :1
كل مطالب: 1
آخرین بازدید :
تاریخ تأسیس : بهمن 1388
هماهنگ شده با مرورگر فایرفاکس

تماس با ما درباره ما صفحه نخست


حمایت از کودکان سرطانی
ای که دستت می‌رسد کاری بکن

*****

پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

(سعدی شیرین سخن)


سرطان بیماری ترسناکی است و لحظه تشخیص آن یکی از سخت‌ترین لحظات زندگی فرد بیمار و خانواده اوست؛ بسیاری حتی از شنیدن اسم سرطان هم ترس و واهمه دارند اما از حقیقت نمی‌توان گریخت ,
در این بین کودکانی هستند که بدون اراده و میل باطنی‌شان با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند و صرفاً به‌علت داشتن بیماری از حق طبیعی زندگی در میان جمع محروم شده و گوشه انزوا را برگزیده‌اند و هر از چند گاهی به مناسبتی از آنها یادی می‌شود.
و از آن طرف خانواده‌های بسیاری از این کودکان بیمار با مشکلات مالی درگیر هستند و برای تهیه داروهای مورد نیاز فرزندانشان و مراحل درمان که در مواردی به چند صد میلیون نیز میرسد , نیازمند کمک هستند , و خوشبختانه 80 درصد کودکان مبتلا به این نوع از سرطان، به بهبودی و درمان کامل می رسندالبته به شرط طی کردن مراحل درمان و تامین هزینه های درمان , لذا بر آن شدیم که به مناسبت هفته ولایت و در آستانه عید غدیر خم , که اطلاع رسانی و شاید هم یاد آوری کرده باشیم که کمکی هر چند کوچک , حتی به اندازه هزار تومان هم که شده به این کودکان کرده باشیم.که برای این کمک نیز یه موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک) را پیشنهاد میکنیم که بدون نیاز به مراجعه و صرف وقت گرانبهایتان میتوانید از طریق اینترنت و شبکه شتاب بین بانکی به این موسسه کمک کرده باشید, برای این کار بر روی عکس زیر کلیک یا لینک فرمایید:

کمک به کودکان سرطانی

http://www.mahak-charity.org/main


+عکس های مهناز افشار  و الهام حمیدی و نرگس محمدی و بهاره رهنما  و  ....در بازدید از کودکان سرطانی
+ عکس های حامد کمیلی و مجید صالحی و محمد رضا گلزار و مصطفی زمانی وجواد عزتی و امیرحسین رستمی و عباس غزالی از کودکان سرطانی

+عکس های جانی دپ بازیگر فیلم دزدان دریائی كارائیب از دیدار کودکان سرطانی

+عکس های کریستیانو رونالدو در جمع کودکان سرطانی

+عکسی کهلیونل مسی برای کودکان سرطانی کتاب می فروشد

+عکس جومونگ در بازدید از کودکان سرطانی محک

+ عکس دیدار جواد نکونام و علیرضا حقیقی و کریم باقری و فرزاد مجیدی با کودکان سرطانی موسسه محک


در ادامه مطلب ....

این خیر خواهی و حمایت از این کودکان همه ساله و در همه نقاط جهان توسط هنرمندان و ورزشکاران زیادی انجام میشود که برای مثال به چند نمونه از این افراد اشاره میکنیم:


«جانی دپ»‌بازیگر فیلم دزدان دریائی کارائیب  كودكان سرطانی را سوپرایز کرد:


او در حال حاضر یكی از پردرآمدترین بازیگران هالیوود است كه بیشترین درآمد خود را از بازی در نقشهای آیكونیك همچون «جك گنجشكه» و «ویلی ونكا» بدست آورده است.«دپ» تاكنون چندین بار با پوشش و گریم كاراكتر «جك گنجشكه» به دیدار كودكان رفته است . او اخیرا در یك دیدار غیر منتظره در پوشش و گریم «جك گنجشكه» به بیمارستان كودكان سرطانی رفته و ساعاتی را در كنار آنها گذرانده است.


کریستیانو رونالدو در جمع کودکان سرطانی:

کریستیانو رونالدو در بازدید از مرکز بستری این کودکان در شهر پورتو رفت تا عصر را درکنار کودکان بیماری که در این مرکز بستری بودند سپری کند، با تک تک کودکان ارتباط خوب و صمیمانه ای برقرار می کرد و برای دقایقی در کنار این بچه ها می نشست. یکی از این کودکان بیمار، دختر بچه ای بود که حتی نمی توانست برای خوشامد گویی و استقبال از این ستاره ها از جایش برخیرد.کریس برای دقایقی درکنار او نشست تا کمی این دختربچه را شاد کند.

او بعد از بازدید از تک تک اتاق های بیمارستان،  عکسهایی یادگاری با کودکان بیمار و کارمندان بیمارستان گرفت .

لیونل مسی برای کودکان سرطانی کتاب می فروشد :


باشگاه بارسلونا اعلام کرد مراسم رونمایی و عرضه کتاب" قدرت بارسا" با حضور مسی برگزار شد و تمام عواید فروش کتاب برای کمک به کودکان سرطانی هزینه شد.
این کتاب ماجرای دو کودک سرطانی به نام های نیکو و لورا است که در تمرینات بارسلونا شرکت کرده اند. مسی امیدوار است با فروش این کتاب مبلغ 9 میلیون و 950 هزار یورو جمع آوری شود تا در یک بنیاد تحقیقاتی و درمانی سرطان کودکان هزینه گردد.لیونل مسی که در کودکی به بیماری کمبود هورمون رشد مبتلا بود بیمارستانی در آرژانتین ساخته که مخصوص کودکان است و دو سال قبل نیز یک گروه از پزشکان جوان آرژانتینی را با هزینه خود به دانشگاه های اروپایی فرستاد تا در زمینه بیماری های کودکان تحصیل کنند.


و اما نوبت به ایران خودمون میرسد....

توی این چند سال اخیر خوشبختانه بسیاری از هنرمندان و بازیگران و ورزشکاران و.... به این امر خوب و خیرخواهانه پرداخته اند که هر چند وقت اخباری از بازدید ها به ما میرسد که من فقط برای نمونه چند مورد را بیان میکنم


((آفرین به انسان دوستی شما هنرمندان و ورزشکاران ایرانی ...))


حضور مهناز افشار در کنار کودکان سرطانی موسسه محک:


مهناز افشار از جمله بازیگرانی می باشد که به انجام امور خیریه بسیار پافشاری می کند و در بیشتر موسسات نیز حضور داشته است.


مهناز افشار در بیشتر مصاحبه های خود,انجام امور نیک  را یک وظیفه انسان دوستانه دانسته و تا جایی که توانسته به موسسات خیریه کمک کرده است.
دیدار الهام حمیدی و نرگس محمدی و محسن افشانی از کودکان سرطانی :


نرگس محمدی ،الهام حمیدی،محسن افشانی  با حضور بر بالین کودکان سرطانی در اهواز از آنان عیادت کرده و برای سلامتی آنان دعا کردندنیوشا ضیغمی در محکلیلا بلوکات در محکنفیسه روشن و فریبا نادری در محک
لیلا بلوکات ، روزبه نعمت الهی و علی کریمی در محک


پریناز ایزدیار ، پویا امینی و سیاوش خیرایی در محکنگار جواهریان در محک


 عکس های بازیگران در بازدید از کودکان محک

بازیگران سریال قهوه تلخ در بازدید از کودکان محک – هادی کاظمی , محمدرضا هدایتی , عارف لرستانی
امیر حسین صدیق، مرضیه برومند،‌مریم سعادت در موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک)


امیرحسین رستمی مهدی مقدم و پوریا پورسرخ در بازدید از کودکان محک


فاطمه معتمد آریا و کودک سرطانی در موسسه محک
آتنه فقیه نصیری بازید محک (کودکان سرطانی)آناهیتا همتی در بازدید از کودکان محک (کودکان سرطانی)


بهاره رهنما در بازید از کودکان محک (موسسه حمایت از کودکان سرطانی)


محمد غفاری و ساره بیات در دیدار از کودکان سرطانیمحمد غفاری  در دیدار از کودکان سرطانی

حامد کمیلی در دیدار از کودکان سرطانی
حامد کمیلی در دیدار از کودکان سرطانی
حامد کمیلی در دیدار از کودکان سرطانی
حامد کمیلی در دیدار از کودکان سرطانی

امیر حسین رستمی و عباس غزالی در دیدار از کودکان سرطانی

مجید صالحی در موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک)

مجید صالحی در موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک)


جواد عزتی در موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک)

حضور محمد رضا گلزار در دیدار از کودکان سرطانی موسسه محک

مصطفی زمانی در دیدار کودکان سرطانی موسسه محک

مهتاب کرامتی در دیدار کودکان سرطانی محک


گیتی خامنه مجری برنامه کودک در موسسه محک
عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) در دیدار کودکان سرطانی موسسه محک

عمو مهربون و خاله رویا (مجری های برنامه کودک) در دیدار بچه های سرطانی

علی فروتن یکی از اعضای برنامه فیتیله در موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک)

فاطیما بهارمست و دیدار از کودکان سرطانی


سالار عقیلی خواننده محبوب  در دیدار از کودکان محک (کودکان سرطانی)سان ایل گوگ (بازیگر نقش جومونگ) در دیدار کودکان سرطانی موسسه محک در تهران :احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک جهان و دارنده مدال نقره المپیک 2012 لندن در دیدار از کودکان سرطانی
فرزاد مجیدی در دیدار از کودکان سرطانی محک و کشیدن نقاشی برای این کودکان

کریم باقری در دیدار از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک

کریم باقری در دیدار از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک


روز به یادمادنی کودکان سرطانی در کنار جواد نکونام و علیرضا حقیقی :
کاپیتان و دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران که به همراه این تیم راهی جام جهانی 2014 برزیل شده اند با حضور در میان کودکان سرطانی یک روز خوب و بیادمادنی برای آنها رقم زدند. این بار فوتبال در خدمت دوستی و خوشبختی بود تا کودکانی که با سرطان دست و پنجه نرم می کنند لحظات شیرینی را کنار دو بازیکن تیم ملی سپری کنند.

 جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به همراه علیرضا حقیقی و وحید مظاهری در موسسه خیریه حمایت از کودکان  مبتلا به سرطان محک حضور یافتند و دیدار نمادین فوتبال گل کوچک را در محوطه سالن این بیمارستان برگزار کردند.

نکونام  که پس از ورود به موسسه محک در نشست خبری حضور داشت سپس به سالن برگزاری مراسم رفت. کودکان سرطانی و خانواده هایشان با دیدن کاپیتان تیم ملی ایران سراپا دچار شور و شعف شده و به خوشحالی پرداختند.


در این بین نکونام بازوبند کاپیتانی تیمی که آن را تیم ملی محک نامیدند را بر بازو بست و در تیم مقابل که کاپیتانی آن بر عهده علیرضا حقیقی بود کارکنان محک بازی می کردند. این بازی که با گزارشگری انوشیروان آریامنش و در میان تشویق های خانواده ها و بازیکنان برگزار شد در نهایت با برتری 20 بر صفر تیم کودکان محک به پایان رسید که گل بیستم هم توسط جواد نکونام وارد دروازه علیرضا حقیقی شد. نکونام پس از به ثمر رساند این گل برای علیرضا حقیقی کری خواند.
در پایان این بازی جامی نمادین که توسط کودکان محک آماده و روی آن نقاشی شده بود  به همراه یک تابلو نقاشی دیگر جواد نکونام اهدا شد و بازیکنان دو تیم هم با جواد نکونام و علیرضا حقیقی و همچنین وحید مظاهری که مهمان ویژه این مراسم بود عکس یادگاری انداخت.از نکات جالب توجه این مراسم بستن بازوبند کاپیتانی توسط جواد نکونام  بر بازوی یکی از این کودکان به نام آرین بسته شد .
تصاویری از کادر و خدمتگزارن  زحمتکش این موسسه:-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


در پایان......


ای که دستت می‌رسد کاری بکن

*****

پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

(سعدی شیرین سخن)

کمک به کودکان سرطانی


http://www.mahak-charity.org/main


حمایت از کودکان سرطانی به مناسبت هفته ولایت + عکس های بازیگران و ورزشکاران در حمایت از کودکان سرطانی,عکس مهناز افشار در بین کودکان سرطانی موسسه خیریه محک,عکس الهام حمیدی در دیدار از کودکان سرطانی ,عکس نرگس محمدی در بازدید از کودکان سرطانی,بهاره رهنما در محک, عکس های حامد کمیلی و مجید صالحی و محمد رضا گلزار و مصطفی زمانی وجواد عزتی و امیرحسین رستمی و عباس غزالی از کودکان سرطانی محک,عکس های جانی دپ بازیگر فیلم دزدان دریائی كارائیب از دیدار کودکان سرطانی,عکس های کریستیانو رونالدو در جمع کودکان سرطانی,عکسی کهلیونل مسی برای کودکان سرطانی کتاب می فروشد,عکس جومونگ در بازدید از کودکان سرطانی محک,عکس دیدار جواد نکونام و علیرضا حقیقی و کریم باقری و فرزاد مجیدی با کودکان سرطانی موسسه محک


این مطلب را به اشتراک بگذارید :عنایت حضرت زهرا(س)به جوان گناهکار از استاد دانشمند+
نماهنگ بسیار زیبای بهارم از حامد زمانی+
نظرجالب لعیا زنگنه در مورد حضرت زهرا (س)+
نماهنگ بسیار زیبای حضرت مهتاب از حامد زمانی+
دانلود کتاب الکترونیکی و صوتی رمان " شازده کوچولو " اثر آنتوان دوسنت اگزوپری+
دکتر حسن عباسی - افشاگری طوفانی از پشت پرده اغتشاشات دی ماه 96+
دکتر حسن عباسی - سامسونگ غلط می کند+
افشاگری استاد رائفی‌پور درباره پشت‌ پرده فرقه صوفیه گنابادی+
دانلود کتاب الکترونیکی داستانهای مثنوی نوشته محمد محمدی اشتهاردی+
موزیک ویدیو " ایرانِ جان " با صدای حامدهمایون ، رضاصادقی ، حجت اشرف زاده و مهدی یغمایی+
مستند ارثیه پدری - روایتی متفاوت از زندگی محمدرضا شاه پهلوی+
مجموعه بدون توقف - گفتگوی جنجالی جوانان رسانه‌ای با استاد حسن رحیم‌ پور ازغدی+
پاسخ به شبهه - علی (ع) شیر خدا چرا ایستاد و همسرش را کتک زدند؟+
چه كسی زنان را سیگاری كرد؟+
دانلود مستند میراث آلبرتا 3 نسخه کامل و رایگان+
دانلود کتاب الکترونیکی و صوتی رمان " قلعه حیوانات " اثر جرج اورول+
مدح آمدم ای شاه پناهم بده از استاد علی محمد کریمخانی+
دکلمه صوتی بسیار زیبا از شعر گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود از قیصر امین پور+
مداحی منم باید برم با صدای سید رضا نریمانی با کیفیت بالا در حضور رهبری+
نماهنگ منم باید برم از سید رضا نریمانى و میلاد هارونى+

امروز :
----------------------

تعداد اعضای :769 نفر تا 1 دی 96

برای ثبت نام :
نام و نام خانوادگی (یا مستعار) خود را به این شماره پیامک فرمایید

جهت اطمینان :
1- شماره شما عزیزان کاملا محفوظ است
2-سایت و سامانه پیامکی من کاملا قانونی میباشد
3- به هیچ نحو پیامک تبلیغاتی ارسال نمیشود
4- ماهانه حداکثر 2 پیام مناسبتی و یا مذهبی به صورت کاملا رایگان ارسال میشود
5- هر زمان که شما مایل به دریافت پیام نبودید , به بنده اطلاع دهید , تا شماره شما حذف شود

افتخارات وبلاگ

سیاسی
رسانه و فرهنگی
مذهبی
مستند و فیلم
نماهنگ و موسیقی
شهدا و دفاع مقدس
ولایت فقیه
بیداری اسلامی
حجاب و عفاف
کتاب
عکس و پوستر
طب اسلامی و سلامت
جالب و خواندنی
دکتر حسن عباسی
استاد رائفی پور
دکتر حسن رحیم پور ازغدی
استاد پناهیان
امام خامنه ای
امام خمینی
حجت الاسلام قرائتی
استاد حسن ضیائی
افراد متفرقه
اوقات شرعی شهر اراک
اوقات شرعی شهر اردبیل
اوقات شرعی شهر ارومیه
اوقات شرعی شهر اصفهان
اوقات شرعی شهر اهواز
اوقات شرعی شهر ایلام
اوقات شرعی شهر بجنورد
اوقات شرعی شهر بوشهر
اوقات شرعی شهر بندرعباس
اوقات شرعی شهر بیرجند
اوقات شرعی شهر تبریز
اوقات شرعی شهر تهران
اوقات شرعی شهر خرم آباد
اوقات شرعی شهر رشت
اوقات شرعی شهر زاهدان
اوقات شرعی شهر زنجان
اوقات شرعی شهر ساری
اوقات شرعی شهر سمنان
اوقات شرعی شهر سنندج
اوقات شرعی شهر شهرکرد
اوقات شرعی شهر شیراز
اوقات شرعی شهر قزوین
اوقات شرعی شهر قم
اوقات شرعی شهر کرج
اوقات شرعی شهر کرمان
اوقات شرعی شهر کرمانشاه
اوقات شرعی شهر گرگان
اوقات شرعی شهر مشهد
اوقات شرعی شهر همدان
اوقات شرعی شهر یاسوج
اوقات شرعی شهر یزد
استان آذربایجان شرقی
استان آذربایجان غربی
استان اردبیل
استان اصفهان
استان البرز
استان ایلام
استان بوشهر
استان تهران
استان چهارمحال و بختیاری
استان خراسان جنوبی
استان خراسان رضوی
استان خراسان شمالی
استان خوزستان
استان زنجان
استان سیستان و بلوچستان
استان سمنان
استان فارس
استان قم
استان قزوین
استان کردستان
استان کرمان
استان کرمانشاه
استان کهکیلویه و بویراحمد
استان گلستان
استان گیلان
استان لرستان
استان مازندران
استان مرکزی
استان هرمزگان
استان همدان
استان یزد
قبله یاب آنلاین
نقشه سایت


designer: ho590 from Iran - Mashhad city
Copyright © 2009-2018 All rights reserved © Power By: www.sarbazeakhar.ir